Akademie Tradiční Tibetské Medicíny

Akademie Tradiční Tibetské Medicíny

Jste zde: Domů   Kalendář akcí   Tibetské mísy – léčení zvukem (Praha)

Tibetské mísy – léčení zvukem (Praha)

21.9. 2017

Tibetská meditace a léčení zvukem/ Tibetan Sound Healing 

Přijměte pozvání na večer relaxačního léčení zvukem za použití tibetských zpívajících mís.

Tibetské zpívající mísy jsou vyrobené z různých druhů kovů a využívají sílu zvuku a vibrace k otevírání energetických kanálů uvnitř těla a navozují stav hluboké relaxace.

Od 18:00 do 20:00 hod.

Místo: centrum Maitasuna, Ježkova 14, Praha 3

Vstupné: 250,- Kč (prodej na místě) – zvoňte na zvonek č. 107, Maitasuna a vyčkejte otevření dveří. Na dvorku se dejte prvními dveřmi napravo nahoru po schodech.

 

Lektorka: Dr. Tenzin Jangdön

 

Tenzin Yangdon

 

Dr. Tenzin Jangdön v roce 1992 ukončila studia na lékařské škole tibetské medicíny a astrologie Men Tsee Khang v Dharamsale v Indii. Po mnoho let pak Dr. Jangdön pracovala pod vedením doktora Kunga Gjurme Ngarongšy (osobní lékař Jeho svátosti Dalajlamy). V současné době cestuje po Evropě a Spojených státech, ošetřuje pacienty, vyučuje tibetské umění léčit, přednáší a prezentuje. Svou praxi všeobecného lékařství a tibetské celostní léčby bylinami má nyní otevřenou v oblasti Sanfranciského zálivu. Dále je držitelkou certifikátu akupresurního ošetření z amerického Institutu pro akupresuru (Acupressure Institute America), zkušenou bylinářkou a zakladatelkou White Tara Tibetan Healing institutu. V Sorig Khang International (SKI, IATTM) působí jako terapeutka a učitelka.


Kurzy v zahraničí

© 2017 Akademie Tradiční Tibetské Medicíny