Akademie Tradiční Tibetské Medicíny

Akademie Tradiční Tibetské Medicíny

Jste zde: Domů   Kalendář akcí

Kalendář akcí

21.9. 2017: Tibetské mísy - léčení zvukem (Praha)

Tibetské zpívající mísy vyrobené z různých druhů kovů využívají sílu zvuku a vibrace k otevírání energetických kanálů uvnitř těla a navozují stav hluboké relaxace a jejich léčebné účinky jsou dlouhodobé.... Číst dále »

22. - 24.9. 2017: Workshop praxe kusali (Khordong)

V polském Khordongu, kousek od českých hranic u Náchoda se bude konat workshop praxe Kusali - uvolňování strachu skrze nepodmíněnou lásku s tibetskou lékařkou Tenzin Jangdön.... Číst dále »

25. - 28.10. 2017: Studium TTM 3.3 a iniciace na Čtyři medicínské tantry – Dr. Nida Chenagtsang

Kurz TTM 3.3 - Různorodé nemoci a zmocnění na Gjüši – Čtyři medicínské tantry jsou určeny pro studenty Sowa rigpy. ... Číst dále »

25. - 29.10. 2017: English version of the program with Dr. Nida Chenagtsang

The program with Dr. Nida starts on October 25 with course Miscellaneous diseases dedicated to TTM 3 students. Saturday October 28: Empowerment on Four medical tantras. Sunday October 29 will offer public program - Workshop of Tibetan geomancy Sache.... Číst dále »

29.10. 2017: Tibetská geomantie sače s Dr. Nidou - workshop pro věřejnost

Dle tibetské medicíny vnější prostředí může ovlivnovat jak náš psychický, tak zdravotní stav. Na kurzu tibetské geomancie sače, neboli vědy o harmonazaci prostředí, Dr. Nida předá užitečné informace, jak udělat, aby naše bydlení podporovalo zdraví, pohodu, partnerské vztahy a bohatství.... Číst dále »

10. - 12.11. 2017: Festival tibetské medicíny Praha

Festival představí umění léčení starobylou tibetskou medicínou, na programu budou přednášky o tibetské medicíně, výstava, ochutnávky tibetské kuchyně a prezentace tibetských bylinných přípravků Padma.... Číst dále »

12. - 14.1. 2018: Workshop terapie jukčo

Workshop vyjimečné techniky tradiční tibetské medicíny – masáž tyčkami z bambusu, santalového dřeva či s léčivými bylinami.... Číst dále »


Kurzy v zahraničí

© 2017 Akademie Tradiční Tibetské Medicíny