Akademie tradiční tibetské medicíny

Akademie tradiční tibetské medicíny

Jste zde: Domů   Kalendář akcí   Studium tibetské medicíny a terapii

Studium tibetské medicíny a terapii

22.10. 2021 - 25.10. 2023

S radostí oznamujeme začátek nového dvouletého studia tradiční tibetské medicíny a vnějších terapií (TibMET) pod záštitou Dr. Nidy Chenagtsanga, který v roce 2006 založil “Mezinárodní akademii tradiční tibetské medicíny”, aby tím zajistil integritu a autentičnost tradiční tibetské medicíny a podporu její praxe, a udržuje tak tradiční tibetskou medicínu živou a prakticky využitelnou v našem moderním světě. Dvouleté studium pořádá nyní společnost pro praxi TTM a vzdělávání v tibetské medicíně, Sowa Rigpa NALA, ve spolupráci se Sorig Khang International.

Program studia

Vzhledem k celosvětové situaci s pandémií a hlavně vzhledem k podmínkám v Čechách je složité plánovat na dlouho dopředu.  Naším hlavním cílem zůstává pořádat kurzy a semináře nejvyšší možné úrovně, stejně jako poskytovat přesné a aktuální informace o provádění praxe tibetské medicíny (Sowa Rigpa).

Lze se připojit k probíhajícímu studiu a absolvovat minulé moduly online z nahrávek. 

Termíny jednotlivých modulů a registrace naleznete na Sowa Rigpa Nala

 

Kurikulum: celé kurikulum si můžete prohlédnout zde 

 

Ukončení studia a získání certifikace

Na konci studia se koná závěrečná zkouška a prezentace diplomové práce. Po úspěšném absolvování studia a složení zkoušky obdrží účastníci Certifikát o absolvování studia tibetské medicíny (CAS in TibMET).

 

Kurzy bez certifikace CAS in TibMET:

Pokud nepotřebujete certifikaci a máte zájem pouze o některá témata, je také možné absolvovat samostatné vybrané moduly studia jako posluchač, bez nutnosti závěrečných zkoušek.

 

Kontakt pro bližší informace a přihlašky: 

info@sowarigpa.nala.cz

tel: 777 272 417 (Vlasta)

 

Dr Nida Chenagtsang

Kurzy v zahraničí

© 2024 Akademie tradiční tibetské medicíny
X