Akademie tradiční tibetské medicíny

Akademie tradiční tibetské medicíny

Jste zde: Domů   Kalendář akcí   Studium tibetské medicíny a terapii

Studium tibetské medicíny a terapii

22.10. 2020 - 25.10. 2022

S radostí oznamujeme začátek nového dvouletého studia tradiční tibetské medicíny a vnějších terapií (TibMET) pod záštitou Dr. Nidy Chenagtsanga, který v roce 2006 založil “Mezinárodní akademii tradiční tibetské medicíny”, aby tím zajistil integritu a autentičnost tradiční tibetské medicíny a podporu její praxe, a udržuje tak tradiční tibetskou medicínu živou a prakticky využitelnou v našem moderním světě. Dvouleté studium pořádá nyní společnost pro praxi TTM a vzdělávání v tibetské medicíně, Sowa Rigpa NALA, ve spolupráci se Sorig Khang International.

Program studia

Vzhledem k celosvětové situaci s pandémií a hlavně vzhledem k podmínkám v Čechách je složité nyní plánovat na dlouho dopředu. Nicméně začneme postupnými kroky a uvidíme, co se objeví v prostoru. Naším hlavním cílem zůstává pořádat kurzy a semináře nejvyšší možné úrovně, stejně jako poskytovat přesné a aktuální informace o provádění praxe tibetské medicíny (Sowa Rigpa).

Kurikulum: celé kurikulum si můžete prohlédnout zde 

 

Perioda jednotlivých modulů  

  • 1 x za 1-2 měsíce

  • 2-3 dny (víkend nebo prodloužený víkend)

  • 6 hodin denně,

  • Online moduly budou probíhat ve dvou až třech hodinových lekcích za den.

  • Termíny jednotlivých modulů a registrace naleznete v kalendáři akcí 

 

Ukončení studia a získání certifikace

Na konci studia se koná závěrečná zkouška a prezentace diplomové práce. Po úspěšném absolvování studia a složení zkoušky obdrží účastníci Certifikát o absolvování studia tibetské medicíny (CAS in TibMET).

 

Cena studia:

Vzhledem k organizačním změnám v Sorig Khang International se nyní jedná také o výši cen za studium. Předpokládaná maximální cena podle předchozích let bude přibližně:

  • 180 Euro/modul 3 dny (60 Euro/den) za prezenční formu

  • ceny mohou být upraveny v závislosti na online nebo prezenční formě a dosaženého vzdělání konkrétního lektora.

  • v případě prezenční formy bude poplatek za jídlo a ubytování hrazen zvlášť na místě konání.

 

Kurzy bez certifikace CAS in TibMET:

Pokud nepotřebujete certifikaci a máte zájem pouze o některá témata, je také možné absolvovat samostatné vybrané moduly studia jako posluchač, bez nutnosti závěrečných zkoušek. U jednotlivých terapií získáte certifikát o absolvování a budete tak schopni je samostatně vykonávat v rámci vaší praxe. Již nyní musíme upozornit, že současná kapacita prostor je omezená na 40 účastníků, při přesažení tohoto počtu budou pro prezenční hodiny upřednostněni žáci celého dvouletého programu. Ostatní budou mít v tomto případě možnost absolvovat kurz online, pokud se nebude jednat o praktická cvičení.

Kontakty pro bližší informace: 

Jitka Routnerová – jitka.routnerova@nala.cz

Vlasta Hodanová – vlasta.hodanova@nala.cz

Dr Nida Chenagtsang

Kurzy v zahraničí

© 2021 Akademie tradiční tibetské medicíny
X