Akademie tradiční tibetské medicíny

Akademie tradiční tibetské medicíny

Jste zde: Domů   Blog   Chraňte se před chřipkou přírodní cestou

11.2. 2018 Chraňte se před chřipkou přírodní cestou

Padma Basic PlusTo, co vás před chřipkou ochrání nejlépe, je silná imunita. Na udržení dobré imunity je nezbytné dodržovat určité zásady: jíst stravu odpovídající naší typologii a momentálnímu ročnímu období. Obecně to znamená méně cukru, mléčných výrobků a výrobků obsahujících lepek. Vyhněte se slazeným nápojům, včetně ovocných džusů. Džusy velmi ochlazují a obsahují velké množství cukru, který imunitu oslabuje.

Dbejte na dostatečný pohyb, který tělo prokrví. Následně zregenerujte dostatkem odpočinku. Nepodceňujte vliv stresu na imunitu: pokud úspěšně zvládnete stres, tak do velké míry zajistíte, že zůstanete zdraví.

Pokud jste prevenci nezvládli a chřipka vás přeci jen uhnala, podpořte své unavené tělo spánkem a klidem na lůžku s dostatkem horkých tekutin. Skvěle pomůže a podpoří bylinný přípravek Padma Basic Plus vyrobený podle zásad tibetské medicíny. Basic Plus má protizánětlivé účinky a podporuje imunitu, čímž se tělo rychleji vypořádá s horečkou a viry. Je vhodný jak pro děti, tak dospělé.

© 2024 Akademie tradiční tibetské medicíny
X