Akademie tradiční tibetské medicíny

Akademie tradiční tibetské medicíny

Jste zde: Domů   Blog   Co na pálení žáhy a žaludeční reflux?

22.3. 2018 Co na pálení žáhy a žaludeční reflux?

Možná to znáte: kyselý až hořký pocit v ústech, pálení žáhy. Co doporučuje tibetská medicína?

Norbu tibetska medicina AciTibZa pálení žáhy a ostatní nepříjemné projevy s ní spojené mohou ve většině případů stoupající žaludeční šťávy a žluč. Tento stav, pokud neléčen, může mít za následek vznik žaludečních nebo dvanácterníkových vředů. To už stojí za trochu námahy řešit situaci včas.
Tibetská medicína vidí příčinu ve špatných stravovacích návycích. Doporučuje proto komplexní úpravu stravy a na řešení akutního stavu předepisuje bylinný přípravek čongši 6. Uhličitan vápenatý, který je v této receptuře obsažený, spolu s ostatními bylinnými přísadami harmonizuje stav v žaludku a obnovuje správné trávení.

Padma AciTib

I bez návštěvy tibetského lékaře můžete nastalou situaci rychle řešit, a to díky švýcarskému bylinnému preparátu Padma AciTib (link obchodu). Ten je založen a vychází ze zmíněné tradiční formule čongši 6. Pomůže vám zklidnit a upravit zažívání, takže pro vás bude úprava stravovacích zvyklostí a skladby jídelníčku, které byste měli souběžně nastolit, hračkou.

Zauvažovat byste pak mohli i o očistném jarním půstu. Ale jelikož i druh jarního půstu by měl odpovídat vaší typologii, chystáme pro vás příští příspěvek na toto téma.
Sledujte nás, vaše zdraví za to stojí!

Držíme vám palce 🙂

© 2024 Akademie tradiční tibetské medicíny
X